Nehtové špony B/S SPANGE 

Pomoc zarostlým nehtům! Jak to funguje?
 
Dlouhodobým tlakem jemné síly působí špona na okraje nehtu, aby došlo k jejich postupnému narovnání. Délka rovnání je individuální.
Obvykle je třeba na aktivaci rovnátka docházet jednou měsíčně po dobu minimálně 6 měsíců. Poté je třeba v horizontu jednoho roku provádět opatření zamezující případné recidivě.
Narovnání nehtu má po sundání rovnacího aparátku trvalý charakter za předpokladu, že již nehet nebude chybně vystřiháván, okraje nehtu nebudou vyříznuty, nedojde k mechanickému poškození nehtu a nebude na nehet působit tlak z obuvi a jiná mikrotraumata.

 

Collagen active kúra

 

Kolagen je základní bílkovina našeho organismu. Kolagenová vlákna ovlivňují pružnost a vláčnost pokožky i její stárnutí. Nejvíce kolagenu je v kůži obsaženo ve věku 15 – 20 let, později se jeho obsah postupně snižuje. Mezi 25-30 rokem se jeho deficit projevuje tvorbou vrásek, suchou pletí, lámavostí vlasů a křehkými nehty. U žen po menopauze nastává nejrychlejší pokles obsahu kolagenu v kůži. Zevní dodávání COLLAGENu ACTIVE přípravků má významný regenerační efekt, poněvadž podporuje normalizaci ochranného kožního filmu - epidermu a vytváří bariéru, která zmírňuje ztráty vlhkosti kůže. Aminokyseliny, jež COLLAGEN ACTIVE obsahuje, mají schopnost proniknout do hloubky a poskytují kůži zdroj výživných látek.